راز هایی که شاید در مورد God Of War نمیدانستید

قبل از خواندن این مطلب تو کامنت بهم بگین این بازی رو تجربه کردین یا خیر ؟ به نظرم اگر شما هنوز بازی god of war  رو تجربه نکردین همین الان بهتون پیشنهاد میدم با کلیک بر روی خرید اکانت قانونی بازی را تهیه کنید. شما را بخاطر این که همه اسرار God of War و ایستراگ ها را در بازی متوجه نشدید ، می‌توان بخشید ، زیرا برخی از آنها اشاره عمیق به قسمت های قبلی این مجموعه دارند. برخی دیگر برای اینکه بتوانید کاملاً آنها را درک کنید ، نیاز به دانش علمی معقول در مورد اساطیر نورس دارند ، یا اگر از آنها آگاهی نداشته باشید ، می توانند داستان های کوچکی باشند که به راحتی نادیده گرفته می شوند. اینجاست که ما وارد می شویم.

اسم واقعی آترئوس Loki است

درست است: اگر واقعاً چشم تیز بودید ، می تونستید این ایستر اگ رو را در همان ابتدا ببینید. مدتی طول کشید تا بازیکنان این مورد را پیدا کنند ، بنابراین برای از دست دادن آن احساس بدی نداشته باشید. به هر گوشه خانه Kratos نگاه کنید و یک حکاکی را که در هر چهار گوشه حک شده خواهید دید. همه آنها را با هم وصل کنید و به انگلیسی ترجمه کنید و “Loki” را تلفظ می کنند. نام اصلی آترئوس از همان ابتدا معلوم داشت. در خانه همینطور می توانید چکمه های hermes را نیز ببینید که کریتوس در God Of War 3 آنها را بدست آورد.

رازهای مخفی بازی گاد اف وار

کریتوس پارچه های قرمز را از زمان یونان هنوز همراه دارد

برای پیدا کردن یکی از بهترین رازها کاری که باید انجام دهید این است که توجه خود را به Kratos جلب کنید که در زیر کمربند چرمی او تسمه های چرمی قرمز مشاهده خواهید کرد. با یک حلقه طلایی در انتهای هر کدام ، آنها از لباس او در بازی های قبلی God of War باقی مانده اند که وی زیر لباس خود دامن اسپارتایی می پوشید.

دستکش ثانوس در دستان کریتوس

فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت و دستکش ویرانگر قدرتمندی که در اطراف آن قرار دارد ، از فیلم ها فراتر رفته است تا در بازی ها نیز ظاهر شود ، و سونی نیز در بازی ادای احترام به مگا فیلم مارول گذاشته است. با این ایستر اگ بازی God of War ، به Fortnite پیوست. مرحله خانوادگی Sindri’s Family Business را برای به دست آوردن Shattered Gauntlet of Ages کامل کنید ، که “قطعاتی از قدرت قبلی خود را در سراسر قلمروها پراکنده کرده است”. شش افسون یا سنگ خاص وجود دارد که می تواند روی دستکش گذاشته شود، دستکش می تواند یک تیر بنفش را شلیک کند، درست مثل ثانوس.

بازی god of war

ناخدای کشتی بدشانس

ناخدای قایق بیچاره. این آدم بدشانس تاکنون در تمام بازی های God of War حضور داشته است و کریتوس همیشه مورد نفرت او بوده است. در بازی اول کریتوس گذاشت تا او از ارتفاع به مرگ خود بیفتد. او پس از احضار ناخدا برای جنگ با او در God of War 2 کشته شد. و در God of War 3 یک یادداشت خشمگین از او پیدا می کنید. آخرین بازی نیز تفاوتی ندارد ، زیرا یکی از نقشه های گنج به کشتی او به عنوان یکی از جالب ترین اسرار خدای جنگ اشاره دارد. مرد بدبخت استراحتی از دست کریتوس ندارد.

معنی خالکوبی آترئوس: “ذهن آرام” و “دست سریع”

روی دست آترئوس نوشته شده “hrada hond” به ایسلندی ، که به معنی “دست سریع” است. بالاخره انگشتان تند و سریع باید برای کماندار مفید باشند. حروف روی گردن او به عبارت ایسلندی “logr hugr” ، به معنای “ذهن آرام” ترجمه می شود. سرانجام کریتوس از اول بازی معلوم بود. هنگامی که در ابتدای بازی با Stranger می جنگید ، اگر به صخره ای که قصد دارید او را با یک تنه درخت خرد کنید نگاه کنید ، متوجه می شوید که این نقاشی در واقع قسمتی از نقاشی دیواری مخفی از Jotunheim است. چه کسی می داند که چگونه به آنجا رسیده است. اگرچه با توجه به دانستن فی درباره پیشگویی همانطور که او قطعاً می دانست چه نتیجه ای برای کارهای Kratos و Atreus وجود دارد احتمالاً راهی برای قرار دادن آن در آنجا پیدا کرده است.

اشاره ناخواسته آترئوس به هالک

بعد از این که در معبد Týr با ترول خاکستر و یخ زدگی مبارزه کردید ، کریتوس می گوید “من بزرگتر را هم شکست دادم” (او با یک تایتان جنگید ، بنابراین صددرصد حق دارد کمی از خود راضی باشد). آترئوس با “هه ، ترول ضعیف” پاسخ می دهد. به نظر آشنا می آید ، درست است؟ دلیلش این است که تقریباً همان عبارتی است که هالک در فیلم انتقام جویان پس از درهم کوبیدن لوکی به زمین در برج استارک می گوید. از آنجایی که آترئوس قرار است لوکی شود ، این اشاره کوچک به فیلم چیزی درخشان است.

زندان اژدها

یک سری از مرحله های اختیاری که بازیکن می تواند از پس آن برآید ، آزاد کردن سه اژدها است. این اژدهاها زمانی کوتوله هایی بودند که با حرص و طمع شدید نفرین شدند تا به جانوران خزنده تبدیل شوند. برخی دیگر که به دنبال انبوه ثروت خود بودند ، اژدها ها را در مکانهای مخفی در سراسر میدگارد زندانی می کردند. اولین اژدها ، فافنیر در دریاچه نهم واقع شده است ، بین برج آلفهایم و Njord’s Oarsmen پنهان شده است. بازیکن باید سه معبد حبس شده او را پیدا کرده و آنها را نابود کند.دومین و سومین نیز به ترتیب در Veithurgard و Konunsgard قرار دارند.

بهترین توانایی بازی در بالای Muspelheim

بهترین منطقه پنهان می تواند جایی باشد که قدرتمندترین توانایی در کل بازی آنجا است. رسیدن به این نقطه پنهان بخشی از یک راز بزرگ بود که در Cloth Map همراه با نسخه ویژه بازی پنهان شده بود. این نقشه پر از کلمات قدیمی نورس است که با موفقیت توسط طرفداران ترجمه شد و جزئیات دستورالعمل در مورد چگونگی رسیدن به بالای برج در موسپلهایم است. کسانی که به بالا می رسند و دستورالعمل ها را دنبال می کردند ، Forbidden Grip Of The Ages را پیدا کردند ، سلاحی قدرتمند که تمام آمارهای Kratos را افزایش می دهد.

رازهای پنهان بازی گاد اف وار

مرگ کریتوس؟

در انتهای بازی کریتوس نتیجه ای را که تا حدودی تحت پوشش پیشگویی غول ها بود ، مشاهده کرد. این پیشگویی کریتوس مرده را نشان می دهد که در بغل آترئوس دراز کشیده. چیزی از دهان آترئوس خارج می شود – شاید فریادی از ناراحتی یا شاید قابلیت جادویی که او در آینده توانایی آن را دارد. همانطور که آترئوس گفت ، هر چیز دیگری که غول ها پیشگویی کرده اند ، محقق شده است. اما کریتوس بارها از سرنوشت مرگ سرپیچی کرده است و تغییر مسیر سرنوشت برای او تقریباً عادی است. غول های جوتونهایم(قلمرویی که در آخر بازی به آن می روند)مرگ کریتوس را پیشگویی کردند.  بدون شک چالش های سختی برای این دو وجود دارد.

اما چه چیزی واقعاً می تواند کریتوس را بکشد؟ خدایان نورس چه کاری می توانند انجام دهند که Zues ، Poseidon ، Hades ، Chronos و دیگر یونانی ها نتوانستند؟

آترئوس پس از شکست بالدور و دیدن فریا که مایل است برای پسرش – حتی به دست او – بمیرد ، می پرسد آیا کریتوس نیز چنین کاری می کند؟ او می گوید بله – اگر این بدان معنی بود که آترئوس بتواند زندگی کند ، او خود را فدا می‌کند . بعید به نظر می رسد که کریتوس به سادگی مغلوب خدایان نورس شود اما عدالت شاعرانه ای که خود را برای آترئوس فدا کند می تواند مناسب پاین این خدا باشد. یا حتی می تواند آتروس باشد که او را می کشد. آترئوس در حالی که هنوز جوان بود ، در مدت کوتاهی که به عنوان خود بزرگ بینی ، اختلافات عقیدتی و فلسفی را نشان داد و ادعا کرد که می تواند قضاوت کند که چه کسی باید بمیرد و چه کسی نباید زیرا “حق” بود. شاید این اختلافات منجر به مرگ کریتوس شود. چنین پایانی می تواند ادامه مناسب چرخه آدم کشی که به نظر نمی رسد هیچ خدایی بتواند از آن فرار کند باشد.

 

آیا این راز ها رو کشف کردید؟کدوم مورد علاقتون بود؟