تاریخ عرضه بازی PES 2021 برای پلت فرم های پلی استیشن 4 یا همان PS4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی یا پی سی، مشخص گردید. طبق چیزی که اعلام شده است، این تاریخ 15ام سپتامبر 2020 میلادی، مطابق با 31ام شهریور 1399 خواهد بود.

این بازی غیررایگان خواهد بود و البته کاربران مشتاق می توانند با خرید نسخه گران تر آن، از پلی و لود سریع تر بازی بهره مند شده و مدت زمان کمتری در انتظار بمانند.

تاریخ عرضه PES 2021

طبق چیزی که اعلام شده است در این به روز رسانی خبری از تغییر استراتژی بازی یا حتی گرافیک آن نبوده و مطابق گمانه زنی ها، احتمالا بیشترین تغییر در ست لباس تیم های فوتبالی است و با در نظر گرفتن این که این تیم ها در فصلی تازه به بازی وارد می شوند، قابل انتظار هم بود که با پوشش های جدیدی به عنوان پیراهن تیم به زمین بیایند. اگر چه شیوع ویروس کرونا مانع از آن است که دوباره هیجان را در استادیوم های فوتبالی جهان ببینیم، اما همچنان در دنیای گیم، این هیجان انتظار ما را می کشد.

PES 2021

به علاوه احتمالا با تغییراتی در فرم استادیوم ها و طراحی آن ها نیز روبرو هستیم که خود می توان تا اندازه زیادی حال و هوای بازی را تغییر دهد. به واقع با تغییر حال و هوای استادیوم ها، کمی فضای بازی نیز تغییر می کند و افرادی که به بازی PES 2021 وارد شوند، خود را در یک زمین مسابقه کمی متفاوت خواهند یافت. به واقع نیز نمی توان انتظار بیشتری داشت و با تغییر در لباس بازیکنان و فضای استادیوم، قرارگیری در فصلی جدید از رقابت ها، معنادار می شود.

از این ها گذشته، چیزی که احتمالا انتظارش را در این به روز رسانی می کشید نیز در آپدیت جدید PES 2021 دیده می شود: تغییراتی در نقل و انتقال میان تیم ها

این جذاب ترین بخش بازی است. این طور نیست؟ نقل و انتقال میان تیم ها در این به روز رسانی تغییراتی داشته و خود آپدیت شده است. به این شکل در بازی جدید با امکانات تازه ای از نقل و انتقالات روبرو هستیم. این درست همان چیزی است که می خواهیم در یک آپدیت جدید تجربه کنیم و به نظر می رسد که کمپانی سازنده توانسته به خوبی چنین انتظاری را برآورده سازد.

PES 2021

به احتمال زیاد آپدیت جدید این بازی، نزدیک به 25 دلار قیمت گذاری می شود. البته برای اظهار نظر قطعی باید منتظر بمانیم تا زمان عرضه بازی نزدیک شده و قیمت اکانت قانونی آن نیز اعلام شود. برای این منظور به فروشگاه گامالوپ سر زده و عرضه این آپدیت و ارائه اکانت قانونی آن را دنبال نمایید.