درز اطلاعات نسخه بازسازی شده Need for Speed: Hot Pursuit اخبار جدید دنیای بازی است که در آن می توانیم تاریخ انتشار بازی، کراس پلی، وضعیت چند نفره و … ببینیم. به احتمال زیاد این بازی زودتر از زمانی که قرار بود منتشر خواهد شد.

Need for Speed: Hot Pursuit

کاربری از توئیتر با نام کاربری Renka Schedule در خصوص این نسخه از بازی Need for Speed اطلاعاتی را در حساب خود منتشر ساخته است و در آن در خصوص لیست شدن این بازی در یکی از فروشگاه های گیم کشور ژاپن خبر داده است.

اگر بخواهیم به اطلاعات ارائه شده توسط این کاربر نگاه کنیم، باید گفت که بازی Need for Speed: Hot Pursuit به تاریخ 6ام ماه نوامبر یعنی 16ام آبان ماه عرضه و منتشر خواهد شد. به علاوه خبر خوب این است که این بازی برای تمامی کنسول ها و پلت فرم های بازی از جمله پلی استیشن، ایکس باکس، پی سی یا کامپیوتر شخصی و … ارائه خواهد شد و گیمرها در تمامی این پلت فرم ها قادر به دنبال کردن بازی Hot Pursuit خواهند بود. البته چیزی که در این توئیت می خوانیم این است که تنها در پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ این بازی را پشتیبانی می کنند و به واقع این دو به تائید رسمی رسیده اند.

Need for Speed: Hot Pursuit

البته اطلاعات و داده های منتشر شده در خصوص این بازی شامل موارد دیگری نیز می شود و به احتمال زیاد در نسخه ارتقاء یافته ی Need for Speed: Hot Pursuit باید منتظر محتوای تازه ای باشیم. این به 6 ساعت زمان بازی و تقریبا چیزی نزدیک به 30 چالش بازی در محیط آن می باشد. در این چالش ها، آیتم های جدید ظاهری و اچیومنت ها را نیز خواهیم داشت. البته در کنار تمام این ها بخش چند نفره کراس پلت فرم بازی بسیار جالب توجه است.

به جز مواردی که در بالا اشاره کردیم، چندین اسکرین‌شات از گرافیک ارتقاء یافته تصاویر بازی را نیز در این میان می بینیم که در نوع خود بسیار جالب هستند.

لازم به ذکر است که جدیدترین قسمت از مجموعه‌ مسابقه ای و بازی Need for Speed در استودیوی کرایتریون ساخته خواهد شد. در حقیقت در نخستین ماه های سال 2020 میلادی بود که وظیفه توسعه بازی های جدید این مجموعه بازی از شرکت Ghost Games، به استودیوی کرایتوریون منتقل شد.