سومین پخش از برنامه نایت سیتی وایر باعث شد تا اطلاعات قابل توجهی از بازی Cyberpunk 2077 به دست بیاوریم. در این بازی به جز دیدن گنگ های بازی و خصوصیات خاص هر یک از آن ها، می توان دید که هر یک از شهرها در سایبرپانک 2077 نام مخصوص به خود را دارند. وجود نام مشخص و تعیین شده برای هر یک از شهرها در این بازی، باعث می شود که پویایی بیشتری به آن داده شده و در فضای بازی، جذابیت بیشتری را شاهد باشیم.

بازی Cyberpunk 2077

زمان عرضه رسمی بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ 19ام ماه نوامبر یعنی 29ام آبان ماه همین سال خواهد بود. این بازی برای کاربرهای پلت فرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس اس و نیز کامپیوترهای شخصی یا پی سی قرار خواهد گرفت. این یکی از بهترین و جذاب ترین بازی های ویدیویی محسوب می شود که شرکت سازنده یعنی سی دی پراجکت رد CD Projekt RED در ساخت آن خلاقیت و جذابیت زیادی را به کار برده است.

Cyberpunk 2077

جالب است که سی دی پراجکت رد در دو بخش از نایت سیتی وایر، مشخصات و اطلاعات زیادی از این بازی را منتشر ساخت و خود می خواست که پیش از زمان رونمایی رسمی و عرضه بازی، اطلاعاتی از آن در اختیار گیمرها و علاقه مندان به این سبک بازی ها، قرار بگیرد.

سایبرپانک 2077 از بهترین و جذاب ترین بازی های ویدیویی به شمار می رود که علاقه مندان به دنیای بازی های گیم برای آن انتظار زیادی می کشند و به نظر می رسد که کمپانی سازنده یعنی سی دی پراجکت رد توانسته با انتشار این جزئیات از بازی، مراتب جذابیت و اشتیاق برای عرضه رسمی آن را به مراتب بالاتر ببرد.

Cyberpunk 2077