بحث در مورد بازی جدید Call of Duty Black Ops Cold war بدون ذکر حجم آن غیرممکن است. از زمان راه اندازی مجدد Modern Warfare در پاییز گذشته و چند ماه بعد از راه اندازی Battle Royale Activision’s Warzone، حجم عظیم بازی، شاید به تعیین کننده ترین و بحث برانگیزترین موضوع در خصوص این بازی تبدیل شده باشد. به واقع در حال حاضر در هر محفلی که صحبت از بازی کال آف دیوتی بلک اپس کلد وار باشد، یکی از مسائل مهمی که در خصوص آن باید مورد توجه قرار بگیرد، حجم این بازی است که در آخرین نسخه به اندازه 250 گیگابایت خواهد بود. این 250 گیگابایت به این معنا است که به اندازه تقریبا نیمی از فضای آزاد موجود در درایو حالت جامد کنسول جدید سونی PS5 را اشغال خواهد کرد.

اما این حجم عظیم بازی چیزی فراتر از یک شوخی است: این نشان دهنده وضعیت Call of Duty مدرن است.

درباره بازی Call of Duty Black Ops Cold war

بازی Call of Duty Black Ops Cold war

این بازی در رقابت با Fortnite و سایر بازی های سرویس زنده، خودنمایی قابل توجهی دارد. اکتیویژن و استودیوهای زیادی که هر ساله با ساخت یک Call of Duty جدید وظیفه خود را در این حوزه به انجام می رسانند، چیزی را به گونه ای همه جانبه ساخته  که دشوار است هم به معنای واقعی و هم به صورت مجاز ، بازی های مختلف را در مقابل یکدیگر قرار دهند. اما تجربه نشان داده است که گیمرها Black Ops Cold War را رها نخواهند کرد، در حالی که ماه ها پیش Warzone را رها کرده اند. احتمالا چیزی که باعث این اتفاق می شد، فضای خسته کننده و روزمرگی این بازی است. اما بازی کال آف دیوتی بلک اپس یک خاصیت دارد و آن این که حداقل برای یک سال شما را به خوبی مجذوب خود می سازد، یعنی تا زمانی که به روز رسانی بعدی از راه برسد.

این بازی Call of Duty هر ساله منتشر می شود و تقریباً همیشه رکورد فروش را می شکند. این یک بازی ویدیویی است که به خوبی تجربه عالی را برای کاربر به همراه خواهد داشت.

خرید اکانت قانونی Call of Duty Black Ops Cold war