بازی Fast & Furious Crossroads از جدیدترین بازی های این حوزه است که از فیلم پرطرفدار و مشهور سریع و خشن یا همان Fast & Furious Crossroads برگرفته شده است. اما جالب است بدانید که طبق گزارشات و بررسی این بازی، هرگز باندای نامکو به عنوان سازنده بازی، نتوانسته انتظارات حداقلی را در این میدان به دست بیاورد.

این بازی مسابقه ای برای پلت فرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی طراحی شده است و می توان آن را به صورت تک نفره و چند نفره بازی کرد.

بازی Fast & Furious Crossroad

با توجه به فاضی بازی، گامالوپ این بازی را برای گروه سنی نوجوانان مناسب می داند و هنوز نمی توان این بازی را برای کودکان مناسب دانست.

بازی Fast & Furious Crossroads

این بازی به واقع از سر بی حوصلگی ساخته شده است و هیچ بعدی از آن، جذابیتی که در فیلم سینمایی های سریع و خشن دیدیم، را همراه ندارد. حتی صدای وین دیزل روی شخصیت های این فیلم، نتوانسته جذابیت لازم را فراهم کند، در حالی که تصور می کنیم با اضافه شدن صدای وی که یکی از شخصیت های اصلی فیلم سینمایی بوده به محیط بازی، خود را در فضای سریع و خشن بیابیم. اما گویی وین دیزل نیز کاملا از سر بی حوصلگی به محیط این بازی وارد شده است.

با وارد شدن به بازی، تعدادی خودرو با سرعت و خشونت بالا به سمت شما حمله ور شده و باید با کوبیدن خودروی خود، از این صحنه جان سالم به در ببرید. پس از عبور از این محل، تانک بزرگتری می رسد که باید از آن نیز عبور کرده و به فاز بعدی بروید.

بازی Fast & Furious Crossroad

در مسیر بازی باید خودروهایی را نابود کنید که از هر سو به سمت شما می آیند. البته بازی در جای جای مختلف از شما می خواهد که بدون برانگیختن شک طرف مقابل، خودرویش را نابود کنید. برای انجام این کار، لازم است که بارها و بارها به خودروی مقابل بکوبید!

در این بازی بارها و بارها پایین آمدن سطح کیفیت فریم ها را تجربه خواهید کرد و لازم است که حتما از سیستم قوی برای بازی کردن آن استفاده کنید. در برخی از صحنه ها نیز گرافیک به شدت ضعیف شده و هیچ بهره ای از دنیای گرافیک بازی های امروزی نبرده است. جلوه های ویژه به شکلی ضعیف و کودکانه دیده شده و به راستی مایوس کننده هستند.

بازی Fast & Furious Crossroad

در خصوص خودروهای حاضر در بازی نیز با اوضاع چندان جذابی روبرو نیستیم. اگر چه ظاهر خودروها حاکی از قدرت و سرعت قابل توجهی است، اما با وارد شدن به بخش میدانی، حتی هماهنگی جالبی میان صدا و حرکات خودروها حاکم نیست و آن طور که باید در یک سریع و خشن واقعی ببینیم، عملکرد ندارند.

بازی Fast & Furious Crossroad

بازی Fast & Furious Crossroad روند کوتاهی دارد و بسیار زود از نقطه ابتدا به انتها می رسد. از این روی می توان گفت که اگر به دنبال یک بازی با روند کوتاه هستید که خیلی زود به نتیجه برسد، این بازی می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد و از زود به انتها رسیدن آن، لذت خواهید برد.

در وب سایت گامالوپ می توانید نسبت به خرید اکانت قانونی پلی استیشن 4، خرید اکانت قانونی پلی استیشن 5، خرید گیفت کارت پلی استیشن 4، خرید گیفت کارت پلی استیشن 5 و … اقدام کنید. همین طور اخبار روز دنیای گیم و کنسول های بازی در این وب سایت عرضه خواهد شد. با دنبال کردن این اخبار، از جدیدترین خبرهای داغ دنیای بازی مطلع خواهید شد.